Válaszra vár

Leégett szemetes a buszmegállóban

Anonim Járókelő

Leégett szemetes maradványa csúfítja meg a 110/112-es buszok Sólyom utcai megállóját. Kérem, hogy a szemetes maradványát és az üres tartóoszlopot távolítsák el.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Sólyom utca

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére