Megoldott

Szemét

A megjelölt területen rengeteg szemét van, kérjük mielőbbi eltakarítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kós Károly stny.

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "BGYH Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő közhasznú Egyesület!

    Szíves tájékoztatásul.

    Üdvözlettel:

    Lazay Gyula

    igazgató

    MŰSZAKI ÜZEMELTETÉSI IGAZGATÓSÁG

    BUDAPEST GYÓGYFÜRDŐI ÉS HÉVIZEI ZRT.
    Budapesti Városüzemeltetési
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 114887 /2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztálya részére.

    Tisztelett
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Városliget Zrt."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Városliget Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Köszönjük megkeresését!
    A továbbított bejelentéssel kapcsolatban az alábbiakról tudjuk tájékoztatni: a jelzett problémával kérjük forduljanak a Budapest Gyógyfürdői és Hévízéi Z
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Városliget Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A 71809. számú bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A jelzett terület nem tartozik a Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya
    üzemeltetésébe, kérjük a beje...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Ré-Ko Zsu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Aszfalt puzzle

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Állatkerti körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Dévényi utca szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szegedi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Sitt itt hagyása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Amerikai út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére