Megoldott

Eldugult csatornanyílás

Anonim Járókelő

Eldugult csatornanyílás, falevelekkel.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Wartha Vince u. 63

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársunk kitisztított a megadott
    helyszínen a csapadékvíz-elvezetőt.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommunikációs vezető
    Fővárosi Csatornázási
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére