Megoldott

Takarítás szükséges

Tisztelt FKF!
Kérem, hogy takarítsák le a Veres Péter út menti kerékpárutat a megjelölt helyszínen, ugyanis a Fővárosi Vízművek a felbontás és a javítás után nem vette a fáradságot, hogy ezt megtegye vagy megrendelje az Önök szolgáltatását.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Veres Péter út 1

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján! Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Fővárosi Vízművek megrendelte Társaságunktól a munkájukat követő takarítást, és azt 09.29-én munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére