Megoldott

gondozatlan járdaszigetek

A Galvani/Szerémi sarkán gondozatlan járdaszigetek.
Kérem, tegyék rendbe. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Galvani u. 44

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a járdaszigetet rendbe tettük.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/71738/gondozatlan-jardaszigetek/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére