Megoldott

Szemét az Árpád felüljáró alatt

Anonim Járókelő

Illegális szemétlerakó lett a híd alatti területen.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 166

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink elszállították az illegálisan lerakott hulladékot.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/71718/szemet-az-arpad-feluljaro-alatt/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdemes lenne bekamerázni a területet. A híd alatt, az út másik felén, a sínek felé is mindenféle hulladék található.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére