Megoldott

Ez még mindig itt van

Kb. fél év telt el, hogy ez a tábla leszakadt a helyéről (egy buszmegállóval arrébb), és valaki ide dobta. Mikor fogják elvinni végre?

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 70

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a leszakadt táblát elszállítottuk.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/71706/ez-meg-mindig-itt-van/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Galagonya utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére