Válaszra vár

Felborult

Kérem javítsák meg! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pünkösdfürdő u. 38

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére