Válaszra vár

Növényzet ránőtt az útra

FRISSÍTÉS 2020.10.13.:

"Azt látom, hogy a növényzet visszanyesése megtörtént, így viszont az is láthatóvá vált, hogy mi hevert alatta. Tudom, hogy ez már nem a "bokor vagdosó brigád" feladata lett volna, csak mégsem értem, hogy az információ miért nem jut a "szemét eltávolító brigád" tudomására."

-----

FRISSÍTÉS 2020.10.01.:

A Zuglói Zrt. válasza:
"A kerékpárútra hajló növények visszavágásra kerültek."

-----

A Kerepesi út mentén haladó kerékpárút a Rákos-patak előtti szakaszon nagyon leszűkül a burjánzó növényzet miatt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerepesi út 152

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kerepesi út mentén haladó kerékpárút a Rákos-patak előtti szakaszon nagyon leszűkül a burjánzó növényzet miatt."-ról "FRISSÍTÉS 2020.10.13.: "Azt látom, hogy a növényzet visszanyesése megtörtént, így viszont az is láthatóvá vált, hogy mi hevert alatta. Tudom, hogy ez már nem a "bokor vagdosó brigád" feladata lett volna, csak mégsem értem, hogy az információ miért nem jut a "szemét eltávolító brigád" tudomására." ----- FRISSÍTÉS 2020.10.01.: A Zuglói Zrt. válasza: "A kerékpárútra hajló növények visszavágásra kerültek." ----- A Kerepesi út mentén haladó kerékpárút a Rákos-patak előtti szakaszon nagyon leszűkül a burjánzó növényzet miatt."-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kerékpárút"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés nevét "növényzet ránőtt az útra"-ról "Növényzet ránőtt az útra"-ra.

  • Vóker János hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt látom, hogy a növényzet visszanyesése megtörtént, így viszont az is láthatóvá vált, hogy mi hevert alatta. Tudom, hogy ez már nem a "bokor vagdosó brigád" feladata lett volna, csak mégsem értem, h...
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya az 71643-as számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A kerékpárútra hajló növények visszavágásra kerültek.

    Kérem tájékoztatásunk me...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Vóker János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére