Megoldott

Kiégett szelektív kukák

Anonim Járókelő

A Napfény utcában két, egymáshoz közeli szelektív szigeten is kiégtek kukák, nyilvánvaló, hogy gyújtogatás történt. Jó lenne, ha az illetékesek minél hamarabb helyreállítanák az eredeti állapotokat, mert a jelenlegi állapot egyrészt gusztustalan, másrészt, mivel mindkét szigeten az üveges kukák égtek ki, így azok, akik üveget dobnának ki, csak ledobják azokat a kuka mellé és így rövid időn belül hatalmas szemétkupac fog kialakulni.

Ha még nem történt meg, mindenképp érdemes rendőrségi feljelentést is tenni - kimondottan gyanús, hogy mindkét szigeten az üveges kukák égtek ki - lehet, hogy ez közelbe lakó ráunt az üvegcsörömpölésre és így akart annak véget vetni?

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Napfény u. 31

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy kollégáink a gyűjtőszigetről eltávolították a leégett tartályok maradványait, és takarítást követően új tartályokat helyeztek el a helys...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére