Válaszra vár

Kátyú az Egressy úton.

FRISSÍTÉS 2021.04.27.:
A probléma továbbra is fennáll.

------------------------

Budapest, XIV. Ker. Egressy úton mintegy 1 négyzetméternyi kátyú található a jelzett helyen, a városból kivezető oldalon.
A cím körülbelüli, de közvetlenül a trolibusz megálló után van.
Kérem tisztességes módoni javítását.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 22

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés leírását "Budapest, XIV. Ker. Egressy úton mintegy 1 négyzetméternyi kátyú található a jelzett helyen, a városból kivezető oldalon. A cím körülbelüli, de közvetlenül a trolibusz megálló után van. Kérem tisztességes módoni javítását. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2021.04.27.: A probléma továbbra is fennáll. ------------------------ Budapest, XIV. Ker. Egressy úton mintegy 1 négyzetméternyi kátyú található a jelzett helyen, a városból kivezető oldalon. A cím körülbelüli, de közvetlenül a trolibusz megálló után van. Kérem tisztességes módoni javítását. Köszönöm."-ra.

  • Sz. A. hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet , hogy időközben megtörtént a javítás ahogy a BKK állítja, azonban a gányolás amit Ök munkának neveznek, idáig bírta.
    A mostani képek 2021. Április 26. - án készültek, kérem újra felvenni a tee...
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Friday, January 22, 2021 11:55 AM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére