Megoldásra vár

Lekopott gyalogátkelő.

Budapest, XIV. Ker. Nagy Lajos Király útja - Mogyoródi út kereszteződésben ( a Mogyoródi úton ) a gyalogátkelő hely felfetése lekopott. Fel kellene festeni.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 86/A

Hozzászólások

  • Sz. A. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez most komoly? A 2020. Szeptember 20. - án bejelentett hibát jövőre majd betervezik ??? És ha nem jelzem akkor mikor csinálnák meg két év múlva, esetleg három vagy talán soha. Úgy látszik már az útbu...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A bejelentésben szereplő útburkolati jelek felújítását a jövő évi útburkolati jel felújítási listában szerepeltetni fogjuk.
    A megvalósításig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére