Megoldásra vár

Buszöböl állapota

A Pongrácz Gergely téri megálló burkolata borzalmas állapotban van. A térkő sok helyen hiányzik vagy megsüllyedt. Esős időben pedig óriási pocsolya képződik a süllyedés miatt. Az egyetlen lefolyó a megálló végében van.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fogarasi út 92

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Erről jut eszembe:
    https://youtu.be/yeYfeJ0C8-8
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére