Megoldásra vár

Kátyú

Tisztelt Címzett!
A Puskás Ferenc Stadion buszállomásról Stefánia útra kikanyarodó kereszteződés ( amin a kerékpár út is halad) nagyon kátyús. Kérem, javítsák ki a hibákat! Előre is köszönöm!
Üdv.:
Petkó István

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 58

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Thursday, October 8, 2020 12:40 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Őrsi Ildikó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a szakasz napról napra rosszabb... Eső után egyenesen életveszélyes, mert megül az eső a gödrökben és még látni sem lehet azokat.
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Petkó István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére