Válaszra vár

Hajlektalan utan maradt szemet, butorok a sarokban

Hajlektalan lakott a bokor alatt, rengeteg szemetet hagyva maga utan. Par meterrel arrebb a masik oldalon kilomtalanitott butorok.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tomori u. 23. 6

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Hegedűs Flóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére