Válaszra vár

Veszelyes hulladek, Haztartasi hulladek, epitesi tormelek

Ut mellett otthagyott szemetkupac hetek ota. Dolmàny utca 45-tel szemben.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dolmány u. 1131 Magyarország

Hozzászólások

  • Hegedűs Flóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen tudom, setalunk arra, a helyzet sajnos ugyanaz...:(
  • t tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden változatlan.
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ra.

  • Hegedűs Flóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére