Válaszra vár

Percekig kell várakozni

Miért nem vált át szinte azonnal a gyalogosoknak a jelzőlámpa? Több percig várakoztam mire zöld lett. Köszönöm válaszukat!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Fürdő u. 9

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Mátyás király út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Forgalomirányító lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Folyondár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére