Megoldott

Bukkanó a Fóti úton

Anonim Járókelő

A IV. kerület, Fóti út 12/E előtt egybukkanó nehezíti a közlekedést, az áthaladó (repülő) autók nagy zajt és rázkódást okoznak .
Hasonló felgyűődéseket már javítottak a Fóti úton, érthetetlen, hogy miért nem lehet mindegyiket egyszerre kijavítani.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Fóti út 12e

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!

    Két aszfalthiba bejelentés van a Fóti úton Budapest Közút felé, ez és a lenti linken elérhető másik. A lenti bejelentés szeptember 21-én beküldésre került, ott külön ki van emelve,...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kár volt lezárni a bejelentést, mert NEM javították ki a gyűrődést. Az illetékes egy kb. 30 méterrel feljebb levő gyűrődés javításáról beszél, az valóban megtörtént. Sajnálom, hogy szövegértési kihívá...
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Thursday, October 8, 2020 5:55 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére