Válaszra vár

Megrongált Telekom Elosztódoboz

Anonim Járókelő

A XI. kerület, Gellérthegyen az Alsóhegy és Gombócz Zoltán utcák kereszteződésénél található Telekom elosztódobozt összefirkálták.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Gombocz Zoltán u. 21

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére