Válaszra vár

Kidőlt fa a Sibrik Miklós úton

Kidőlt fa a Sibrik Miklós úton, a Bányató utca közelében a túloldalon.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Szövőszék utca

Hozzászólások

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "X. kerület"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00071434 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére