Válaszra vár

Megsüllyedt útburkolat a Lavotta utcában

Lavotta utca 29-nél megsüllyedt az útburkolat. A képen nem látszik olyan szörnyűnek, de kerékpárral áthajtva elég nagyot dob. Az intézkedést köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Lavotta u. 28a

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület"-ra.

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére