Válaszra vár

forgalom lezáró oszlop

Az oszlop már jó ideje kitört. Veszélyes, mert sötétben nem látható a csonk.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Szabadság sgrt. 15a

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Kovács Győző bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére