Megoldásra vár

Dayka Gábor utcai buszmegálló szemetes

Az #F02054 azonosítójú Dayka Gábor utcai buszmegálló és a mögötte lévő rész megint tele van szeméttel, csikkel, üvegszilánkkal, háztartási hulladékkal. Kérem a BKK-t, hogy a buszmegállót legyen kedves rendszeresen takarítani és a MÁV-ot, hogy a buszmegálló részt legyen szíves rendszeresen takarítani.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dayka Gábor utca

Hozzászólások

  • H B Lotti megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.09.22. 14:17 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Wagner Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    További képek
  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére