Megoldásra vár

Szilágyi Erzsébet fasor kátyús/ egyenetlen úttest

Nagyon régen a képen lévő (gödrös, kátyus) állapotban van a jelölt helyen az úttest a János Kórház felé menő oldalon. Csak a szemben lévő sávba vagy a szélső sávba átlógva lehet kikerülni ami felettébb veszélyes! Szilágyi Erzsébet fasor benzinkút magassága. Kérem küldjék el a megfelelő hatósághoz a bejelentést.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 55

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Tihanyi Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a probléma abszolút balesetveszélyes, mert át kell menni a szembejövő sávba félig vagy a jobboldaliba, hogy elkerüljem a gödrökön való átfutást!!!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tihanyi Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyalázatos állapotban van az utak többsége és csak a kifogások az illetékesektől....
  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    A Budapest Közút Zrt tudja milyen szörnyű állapotban van az utca, különösen a Hűvösvölgyi út és a Pasaréti út között. Csak minden év elhalasztják a felújítási munkát. Most kifogása van, válság, nincs...
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt én is be akartam jelenteni 1-2 nap múlva, mert ha Budagyöngye felé menő sávban busz jön, szembeoldalon dugó van, akkor autó telibekapja ezeket.
  • Wagner Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tihanyi Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére