Megoldásra vár

Kátyúk az úton

Nagyon régen a képen lévő (gödrös, kátyus) állapotban van a jelölt helyen az úttest. Diós árok út- Városmajor utca kereszteződésénél a Diós árok úton. Kérem küldjék el a megfelelő hatósághoz a bejelentést.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Szent János Kórház

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Tihanyi Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Gus, láttad az útkezelő válaszát? Szerintük ez így nem veszélyes, ezért hozzá sem nyúlnak. Vérlázító a leszarom nemtörődömségük!
  • Járókelő gus hozzászólt a bejelentéshez.

    Tőleg függetlenül én is bejelentettem pár napja (csak most látom a te bejelentésedet). Valami egészen tragikus itt az út állapota, én biciklivel szoktam itt lejönni, többször kaptam már defektet, fél...
  • Tihanyi Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Nekem meg a pénzügyi lehetőségeim nem ahhoz vannak méretezve, hogy a szar állapotú utak miatt állandóan futóművet javittassak a kocsiman!!!!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tihanyi Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére