Válaszra vár

Felnyílt aknafedél

Frissítés: 2020.10.12. Magyar Telekom, Magyar Közút, Budapest Közút nem illetékes.
-----
A Máriaremetei út és Nagyrét utca sarkán a járdára felhajtó autók miatt az aknafedél megroppant, felnyílt. Belerúghat a gyalogos véletlenül, veszélyes.
Kérjük javítani.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Máriaremetei út 73

Hozzászólások

  • Járókelő Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    Valaki dolgozik a javításon :)
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek Zrt."-ról "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 71352 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest II.,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Friisítés: 2020.10.12. Magyar Telekom, Magyar Közút, Budapest Közút nem illetékes. ----- A Máriaremetei út és Nagyrét utca sarkán a járdára felhajtó autók miatt az aknafedél megroppant, felnyílt. Belerúghat a gyalogos véletlenül, veszélyes. Kérjük javítani."-ról "Frissítés: 2020.10.12. Magyar Telekom, Magyar Közút, Budapest Közút nem illetékes. ----- A Máriaremetei út és Nagyrét utca sarkán a járdára felhajtó autók miatt az aknafedél megroppant, felnyílt. Belerúghat a gyalogos véletlenül, veszélyes. Kérjük javítani."-ra.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A Máriaremetei út és Nagyrét utca sarkán a járdára felhajtó autók miatt az aknafedél megroppant, felnyílt. Belerúghat a gyalogos véletlenül, veszélyes. Kérjük javítani."-ról "Friisítés: 2020.10.12. Magyar Telekom, Magyar Közút, Budapest Közút nem illetékes. ----- A Máriaremetei út és Nagyrét utca sarkán a járdára felhajtó autók miatt az aknafedél megroppant, felnyílt. Belerúghat a gyalogos véletlenül, veszélyes. Kérjük javítani."-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Fővárosi Vízművek Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Monday, October 12, 2020 4:26 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Wagner Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Wagner Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Közút"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Társaságunkhoz érkezett megkeresését köszönettel megkaptuk.

    Tájékoztatjuk, hogy a Magyar Közút Nonprofit Zrt. közel 32 ezer kilométeres országos közúthálózat üzemeltetéséért és fen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Máriaremetei út és Nagyrét utca sarkán a járdára felhajtó autók miatt az aknafedél megroppant, felnyílt. Belerúghat a gyalogos véletlenül, veszélyes. Kérjük javítani"-ról "A Máriaremetei út és Nagyrét utca sarkán a járdára felhajtó autók miatt az aknafedél megroppant, felnyílt. Belerúghat a gyalogos véletlenül, veszélyes. Kérjük javítani."-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Magyar Közút"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére