Válaszra vár

Nincs zebra a lakótelep és a Római part között

Anonim Járókelő

Tisztelt illetékes!
A képen megjelölt részen a lakótelep irányából a nyári szezon alatt (és egyéb időszakban jóidő esetén) százak mennek át az úton zebra nélkül, babakocsival, biciklivel, a gyerekek rollerrel, a kiránduló csoportok csoportosan A KOCSIK KÖZÖTT SZALADGÁLVA, mivel közel, s távol nincs egy gyalogátkelő ezen a szakaszon.
Építettek ide - nagyon helyesen - egy parkolót, ami egészen a partig tart, épült ide több vendéglátó egység, fodrászat, mosoda, virágos stb. csak éppen az emberek nem tudják ezeket szabályosan megközelíteni, mert nincs gyalogátkelő. Igaz ez mindkét megjelölt kereszteződésre. A Lidónál és a Nánási udvarnál is erősen indokolt lenne egy zebra, ugyanis rettentő balesetveszélyes itt közlekedni. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Nánási út 49

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére