Megoldásra vár

Szemét

FRISSÍTÉS 2020.10.21.
A FŐKERT válasza:
"A bejelentésben szereplő képek alapján a bejelentés helyszíne a Hotel Hélia mögötti park terület, (Gabriel Garcia Marquez park- az Újpesti rakpart folytatása) ami XIII. kerületi Önkormányzat tulajdona és kezelése."

------------------------------------------------------

FRISSÍTÉS 2020.10.20.
Budapest Főváros XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal válasza:

A Carl Lutz rakpart üzemeltetését és takarítását a Fővárosi Önkormányzat végzi. Levelét illetékességből továbbítottuk a fokert@fokert.hu e-mail-címre. Az intézkedést a fővárosi cég fogja megtenni.
--------------------------------------------------

Szemét és ürülék a megjelölt területen.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Carl Lutz rkp. 4

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönöm bejelentését. A területi takarítási kötelezettséget tisztázva megrendeltük a hulladék elszállítását. Ennek visszaigazolt határideje: 2020.október 28. napja.
    A szállítás tényé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ra.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2020.10.20. Budapest Főváros XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal válasza: A Carl Lutz rakpart üzemeltetését és takarítását a Fővárosi Önkormányzat végzi. Levelét illetékességből továbbítottuk a fokert@fokert.hu e-mail-címre. Az intézkedést a fővárosi cég fogja megtenni. -------- Szemét és ürülék a megjelölt területen."-ról "FRISSÍTÉS 2020.10.21. A FŐKERT válasza: "A bejelentésben szereplő képek alapján a bejelentés helyszíne a Hotel Hélia mögötti park terület, (Gabriel Garcia Marquez park- az Újpesti rakpart folytatása) ami XIII. kerületi Önkormányzat tulajdona és kezelése." ------------------------------------------------------ FRISSÍTÉS 2020.10.20. Budapest Főváros XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal válasza: A Carl Lutz rakpart üzemeltetését és takarítását a Fővárosi Önkormányzat végzi. Levelét illetékességből továbbítottuk a fokert@fokert.hu e-mail-címre. Az intézkedést a fővárosi cég fogja megtenni. -------------------------------------------------- Szemét és ürülék a megjelölt területen."-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00071306 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Szemét és ürülék a megjelölt területen."-ról "FRISSÍTÉS 2020.10.20. Budapest Főváros XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal válasza: A Carl Lutz rakpart üzemeltetését és takarítását a Fővárosi Önkormányzat végzi. Levelét illetékességből továbbítottuk a fokert@fokert.hu e-mail-címre. Az intézkedést a fővárosi cég fogja megtenni. -------- Szemét és ürülék a megjelölt területen."-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ról "FŐKERT"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönöm jelzését.
    A Carl Lutz rakpart üzemeltetését és takarítását a Fővárosi Önkormányzat végzi. Levelét illetékességből továbbítottuk a fokert@fokert.hu e-mail-címre. Az intézkedést
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Varga Judit!

    A rendelkezésünkre álló térinformatikai adatok alapján a blogon jelzett terület a XIII. kerület tulajdonában és kezelésében áll.

    Üdvözlettel:

    Győri Sándor
    ügyfélszolgálati mun
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Ré-Ko Zsu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére