Megoldásra vár

OKK méltóbb járdát érdemel

Az Óbudai Kultúrális Központ főbejárata előtti járda egy felújítás után méltóbb lenne a helyhez. Felpúposodások, töredezések, betonragacsok tarkítják.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, San Marco u. 81

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00071299 számú bejelentésben jelzett, San Marco u. 81. szám előtt lévő járdahibákkal kapcsolatos megkeresésére válaszolva tájékoztatom, hogy a botlásveszélyes járdahib
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Bejelentését köszönjük!

    Budapest, 2020. szeptember 14.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére