Megoldásra vár

Kátyú a kerékpárútnál

Egyre nagyobb lesz a kátyú az út szélén. Pont a kerékpárútra kanyarodás előtt van. Balesetveszélyes a bringásokra nézve. Ráadásul eső után hatalmas pocsolya szokott itt lenni.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 88

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére