Megoldott

Lóg a faágról

Kérem a palackot szedjék le! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vöröskereszt u. 4

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 000711175 számú bejelentésben jelzett fára dobott, összekötött palackokkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy azok eltávolításra kerültek.

    Köszönjük bejelentését!

    Tiszt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Bejelentését köszönjük!

    Budapest, 2020. szeptember 14.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ott felejtett mobil wc

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hévízi út 9. földszint III. lh. (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régi térkép

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Ányos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére