Megoldott

Törött tábla

A XI. Budafoki úton a Műegyetem CH épülete előtt (86 buszmegálló előtt) megsérült ez a veszélyes útkanyarodást jelző tábla, hiányzik belőle egy nagyobb darab.

A probléma elhárításában közreműködő személyek segítségét köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (710)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A tábla pótlása érdekében bejelentését...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Torma Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát pedig annál praktikusabb állapot nem volt ott... ingyenesen egy ergonomikus kialakítás volt úgy, hogy látszott is a tábla tartalma. Engem a Budafokin ez zavart volna a legkevésbé:S
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Na erre nem gondoltam...kocsiból/bicajról nagyon igénytelen látványt nyújtott. :) Szerintem jelentsd be, hátha szereznek egy magasabb oszlopot, vagy áthelyezik vagy esetleg kitalálnak egy még nagyobb...
  • Torma Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Az a tábla addig volt jó, amíg ki volt belőle harapva egy darab... pont ott halad el ugyanis az emberek feje... többek között e miatt a tábla miatt kell itt az úttesten gyalogolnom;)
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték! :)
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sági Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gárdonyi tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Megdőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Süveg utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elavult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére