Válaszra vár

Megrongálódott kuka, kidőlt korlát

Anonim Járókelő

A Széll Kálmán tér - Várfok utcán elhelyezkedő 21/21A buszmegállóban található szemetes legalább egy hete romokban hever, mögötte a korlát félig kidőlt, illetve a többi korlát is mozog az alapzatban. A kukából és egyéb helyekről (?!) kifolyt és odaszáradt folyadékok rég óta visszás képet keltenek a Budapest egyik leglátogatottabb zöldövezetébe induló járatok megállójában.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-109995/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett terület, illetve a hivatkozott korlát nincs Részvénytársaságunk kezelésében.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatósá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Wagner Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére