Megoldott

Kint maradt szemeteszsákok az Erzsébet k. útja 16/A előtt

FRISSÍTÉS: 2020.09.28.
BKK válasza: "A felújított villamospálya melletti zöldfelületek kezelője a lehatárolási tervek szerint a FŐKERT Nonprofit Zrt. Kérjük, a megoldás érdekében közvetlenül hozzájuk forduljanak."

------
A villamosvonalak megújítása óta kint maradt két szemeteszsák a sávokat elválasztó zöld sziget közepén.
Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy a zsákok elhelyezéséről tartalmuktól függően gondoskodni szíveskedjenek.

Probléma helyszíne
Budapest Erzsébet királyné útja 16b

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00070946 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A villamosvonalak megújítása óta kint maradt két szemeteszsák a sávokat elválasztó zöld sziget közepén. Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy a zsákok elhelyezéséről tartalmuktól függően gondoskodni szíveskedjenek."-ról "FRISSÍTÉS: 2020.09.28. BKK válasza: "A felújított villamospálya melletti zöldfelületek keze...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0023474-001/2020/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00070946

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy a fe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület a BKV Zrt. üzemeltetésében van.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/70946/kint-maradt-szemeteszsakok-az-erzsebet-k-utja-16a-elott/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Schneider Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    9
    Válaszra vár
    9

    Fakazetták takarítása Ferenciek tere

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Ferenciek tere M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Káposztásmegyer, Mogyoródi-patak (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére