Megoldott

Vakító és nem odaillő lámpa a metrómegállóban

A Batthyány téren a metrómegállóban évek óta az egyik lámpa a mozgólépcső aljánál egy szemmel láthatóan nem odaillő darab. A mélyedéséből kiáll, búra természetesen nem illik rá, az utasokat vakítja.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, I. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7086)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A BKV Zrt. adott szakterületének el
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták. Köszönöm a gyors eljárást és a segítséget! A probléma Megoldottá minősíthető.
  • Zoltán K. hozzászólt a bejelentéshez.

    Keletinél ugyanez a helyzet, úgy látszik a BKK nem tud szabvány izzókat venni? :)
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    MRP-062

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Levált fadeszka a buszmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Tárnok utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére