Megoldásra vár

Undorito allapotok az udvarban es a jardan

Gondolom, a szemben levo trafik miatt, de allandosult ilyen allapotok vannak ezen a telepen.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Katona József u. 2/d

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugy latom, takaritottak, de megint van egy csomo uj szemet.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A járókelő.hu oldalon JAROKELO-BUDAPEST-00070823 számon a Budapest XIII. kerület Katona József utca 2/d ingatlanon elhelyezett szemét ügyében az alábbiakról tájékoztatom:

    Bejelentéséne
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére