Megoldásra vár

Köztisztasàg

Tüskés bokor alján évek óta felhalmozódott szemét. Napi szinten szedem a szemetet, de a tüskés bokor aljából nem tudom kiszedni. Hónapról hónapra egyre több a szemet ebben a bokorban is és a kerület többi pontján is.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Országbíró u. 63

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Hegedűs Flóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha irok egy masik bejelentest amiben nem irok hazszamot, mert nem a 63 bejaratanal vannak a bokrok, hanem joval arrebb,csak annyit irok bele h az orszagbiro utca ezen es ezen a szakaszan akkor szerint...
  • Hegedűs Flóra hozzászólt a bejelentéshez.

    A haz tulajdonosa azt fogja mondani, hogy ezek a bokrok nem a haz bejaratanal vannak(ami igaz is). En nem igazan ertek ehhez a felosztashoz, de velemenyem szerint ez inkabb kozterulet, mint olyan, ami...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!

    A főváros köztisztaságáról szóló 48/1994. Fővárosi Kgy. rendelet 3. § (1) bekezdése szerint „Az ingatlan tulajdonosa (kezelője, használója) köteles gondosk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Sutus Noémi megváltoztatta a bejelentés leírását "Tuskes bokor aljan evek ota felhalmozodott szemet. Napi szinten szedem a szemetet, de a tuskes bokor aljabol nem tudom kiszedni. Honaprol honaora egyre tobb a szemet ebben a bokorban is es a kerulet tobbi pontjan is."-ról "Tüskés bokor alján évek óta felhalmozódott szemét. Napi szinten szedem a szemetet, de a tüskés bokor aljából nem tudom kiszedni. Hónapról hónapra egyre több a szemet ebben a bokorban is és a kerület többi pontján is."-ra.

  • Hegedűs Flóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia.koszi a valaszt, csatolva kuldok meg fotot, remelem igy mar lathato!?
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Flóra!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is seg
    ...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Hegedűs Flóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére