Megoldott

Járda beszakadt

A Berzenczey utcában a Tűzoltó utca saroknál beszakadt a járda a tűzcsap körül.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A járda helyre lett állítva, így az ügy megoldottnak tekinthető.
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/7068/jarda-beszakadt/frissites
    ...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • IX. kerület Ferencváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az alábbi bejelentését kivizsgálás és intézkeés céljából a Fővárosi Vízművek részére illetékességből továbbítottuk.
    Közérdekű bejelentését köszönjük.

    Godóné
    Bp.Főv.IX.ker. Ferenc...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Bp Sentinel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére