Megoldásra vár

Kopott tájékoztató

Kopott tájékoztató. Az utcák nevei az időjárás viszontagságai folytán lesöndörödtek, alig olvashatóak.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dunavirág u. 6

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az útba igazító táblák felújítása jelenleg tervezés alatt van.

    Tisztelettel:

    Varga Judit
    kertész műszaki ellenőr
    XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Közterületi Divízió
    1139 Budap
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére