Megoldott

Útban levő stand

Örs vezér tere, végállomás.
A leszállóhelyektől a metró fele igyekvő embertömeg kerülgetheti az ide települt standot.
Ki engedte ezt így?

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0022903-001/2020/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00070633

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    A mellette lévő lángosos az se semmi. Többek közt a több év után végre kitett térképet takarja

    Amúgy tényleg: meddig tart a BKV állomás?
    Értsd: hol tilos dohányozni?
  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    "Ki engedte ezt így?" tutira semmi köze a bkv-nak hozzá. Fordulj a kerület önkorm. illetékes osztályához. Simán közterületi feladat. :) Köszi!
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Krappancsák Hugó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére