Megoldásra vár

Kerítés rossz állapotban

Nagyon rossz állapotban van a Kerítés a parkoló szélén. Javítani vagy elbontani kellene.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, 513. u. 8

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TESCO-GLOBÁL Áruházak ZRT
    Székhely: H-2040 Budaörs, Kinizsi út 1-3
    Cégjegyzékszám Cg. 13-10-040628
    Adószám: 10307078-2-44
    Adatvédelmi nyilvántartási azonosító: 00707-0003
    Pest Megyei Bíróság, mint C
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Tesco

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bándi Ágnes
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifakult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kaptár utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére