Megoldott

Levágott fű

Csepelen, a Vénusz Óvoda előtt ( Vénusz utca 17/a ) levágott fű gyűlik.
Kérném a Csepeli Városgazda értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Vénusz u. 17/a

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére