Válaszra vár

Elhagyott konyhai hulladék

A mogyoródi úton a Lidl áruház meletti kerítés tövében, az Emil Frey autószervízzel szemben szétszórt konyhai hulladék.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 34-40

Hozzászólások

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ról "XIV. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A 70603. számú bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A jelzett helyszín a rendelkezésünkre álló térinformatikai adatok alapján a
    31956/1 és 32108/2 helyra
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Halász Gyuri bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére