Megoldásra vár

Elhagyott Jármű

Anonim Járókelő

2019 lejárt a vizsgája és kgf szerződése sincs. Jelenleg ki van vonva a forgalomból.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Simonyi Zsigmond u. 13

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2020. augusztus 31-én érkezett 70518. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Seat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kosárfonó utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    József Attila utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére