Megerősítésre vár

Eldugult víznyelő.

Budapest, XIV. Ker. Mogyoródi úton ( a városból kifelé vezető oldalon, a külső sávban ) a jelzett helyen a víznyelő eldugult, közvetlenül mellette kátyú is van. Kérem a javítást.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 21

Hozzászólások

  • Sz. A. visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a megadott
    helyszínen található víznyelőt.
    A víznyelő melletti úthiba javításáról intézkedtünk, melynek javítására
    r
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére