Megoldott

Aszfalt hiány

Csepelen, a Kossuth Lajos utca 109. és a Csepel Plaza között már hetek óta nem aszfaltozták vissza az utat, így a parkolókat nem lehet használni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 109

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Leaszfaltozták, köszönöm.
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Most aszfaltozzák, lehet, hogy holnapra kész.
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem történt semmi.
    Fénykép más szögből.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalmi sávban parkoló teherautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Szarvas út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszeresen előfordul

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    47.42390024 19.07150965 (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére