Megoldott

Kidöntött közlekedési tábla

Anonim Járókelő

Kidöntött közlekedési tábla a Szentkirályi utcában.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A fejleményként feltöltött problémát külön elküldtem a BKK-nak, itt lesz olvasható a hivatalos válasz: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/8437/kidontott-tabla-az-iskolanal
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapest IX. kerület, Mester utca 17. szám előtt több nappal ezelőtt kidöntötték a behajtani tilos táblát
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma közben megoldódott (2 napra rá már állt a tábla), szóval gyors volt a BKK.

    Köszi!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7029)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A kidöntött tábla helyreállítására...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt csőkorlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőbányai út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Helytelen közlekedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Astoria M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Túl rövid jelzőlámpa zebránál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    M4 (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére