Megoldott

Megsemmisült sebességmérő

Az Üllői út 614-es szám magasságában kihelyezett fix telepítésű sebességmérő berendezés hónapokkal ezelőtt, feltételezhetően egy baleset során megsemmisült. A készül maradványai azóta is az oszlopon lógnak.
Kérem, hogy azokat távolítsák el, vagy cseréljék ki egy újra.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, XVIII. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Leszerelték.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Vicc, ismét az egymásra mutogatás megy..
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7028)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Budapest XVIII. kerület, Üllői út
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem / Uram!

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a Városgazda XVIII. Kerület Nonprofit Zrt. ügyfélszolgálata felé továbbított elektronikus megkeresésükben szereplő bejelentés (miszerint
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére