Megoldásra vár

Feneketlen-tó csúszós rámpa

A Feketlen-tó körüli sétányon a Hemingway Étterem közelében van egy lépcső és a lépcső mellett egy rámpa, ami nagyon-nagyon csúszós, veszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Feneketlen-tavi Park

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 70237 számú bejelentésben szereplő XI. ker. Feneketlen tó - PL-1106 sz. lépcső melletti - rámpa üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.

    Az illet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-104070/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.09.09. 12:39 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Babakocsit úgy szoktam itt tolni, hogy a lépcsőn megyek, a kocsit pedig a rámpán tolom két kézzel, kicsavarodott törzzsel. Mások elegánsabb megoldást választanak és simán a rekortán futópályán tolják...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Mészáros Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére