Megoldott

Északi vasúti összekötő közvilágítás

Az északi vasúti összekötő pesti oldalának lehajtójánál van egy szakasz, ahol hiányzik a közvilágítás, a tér bezárul (jobbról a híd, balról fák), emiatt sötét van, ami mind gyalogos, mind kerékpáros szempontból veszélyes. Javaslom a kb. 70-80 méteres szakasz megvilágítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzéseket!
  • Micsinai István hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, megoldották, a múltkorában jártam arra és már van világítás. Nagyon köszönöm!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    T. Adminok!
    Tudom, hogy nem oszt, nem szoroz, de ha a BKK-nak megírta a XIII. ker., hogy megoldja, akkor ne a BKK legyen a felelős, hanem a XIII. kerület.
    szerintem.
    és egyébként megoldották?
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7022)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A megkereséssel kapcsolatban egyeztet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • IV. kerület Újpest Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Micsinai Úr!

    Az északi összekötő vasúti híd melletti közvilágításra vonatkozó közérdekű bejelentését megvizsgáltam és a következőkről tájékoztatom:

    Amennyiben a bejelentéshez mellékelt fény
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Micsinai István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett neonok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kisgömb utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lámpa ajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére